Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... restituire in natura
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

restituire in natura

Buna ziua,

As vrea sa stiu ce este Dispozitia Primar General nr. 11288 din 19.03.2009 prin care se restituie in natura proprietarilor imobilul compus din constructie....bla,bla,bla.
Proprietar nu exista sigur.Unde ma pot duce sa fac o cerere astfel incat sa obtin un act oficial ca NU ESTE revendicat imobilul in care locuiesc.
Domnule Mihai Grigore ati avut dreptate cand mi-ati spus ca DGAFI nu fac preluari de contract.Dupa 2 luni am primit si noi raspunsul ca nu fac dansii asa ceva dar ne-au trimis o adresa care initial era adresata societatii Apolodor(si au taiat) prin care ne informeaza de acea dispozitie de mai sus.
Nu mai stim ce sa facem.:(
Multumesc frumos.
Gabriela Mitroi, Manager de securitate
Pentru cei doi care au cumparat s-a emis o altfel de decizie.Ceva de genul despagubirilor....