Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Divorț și cai de atac? Bună seara as dori sa știu ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Divorț și cai de atac? Bună seara as dori sa știu după pronunțarea ...

Divorț și cai de atac!
Bună seara, as dori sa știu după pronunțarea unei hotărâri de divorț ce cai de atac mai pot fi?
Ineu, utilizator
Îmi cer scuze, am încurcat termeni, nu sunt obișnuită cu ele, și doresc sa va spun ca am avocat, am pus întrebarea referitor la ce i sa aprobat deși a depășit acel termen, fiindcă mi se pare ca orice cere i se aprobă, și am asa un feeling cum ca nu am eu avocat bun, sau pur și simplu nu îmi dau seama ce se întâmplă, și dacă e legal sau nu...
Expuneti direct problema avocatului si cereti lamuriri daca aveti dubii.
In orice caz, in apel se pot propune si administra probe chiar daca in prima instanta a operat decaderea din dreptul de a propune probe. Este o decizie a Inaltei Curti.
Dna rezultatele le analizați la sfarsit în funcție de solutia obținută.Sunt situații și situații,ar trebui văzut contextul în care judecătorul a fost de acord ,acest lucru ar rezulta din incheierile de sedinta etc.Ce vreti sa faca av sa urle,sa isi dea foc ,bănuiesc că s-a opus,A avut argumente dar instanta hotărăște.Stati liniștită tot divorțata o sa fiti la sfarsit daca aveti copii o sa fie custodie comună și domiciliul la dvs ,procesele de divorț au miza și gradul de dificultate al plombarii unei carii.nu va tb av profesor universitar.
CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT, Avocat
Va mulțumesc frumos pentru răspuns.

CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT a scris:

Dna rezultatele le analizați la sfarsit în funcție de solutia obținută.Sunt situații și situații,ar trebui văzut contextul în care judecătorul a fost de acord ,acest lucru ar rezulta din incheierile de sedinta etc.Ce vreti sa faca av sa urle,sa isi dea foc ,bănuiesc că s-a opus,A avut argumente dar instanta hotărăște.Stati liniștită tot divorțata o sa fiti la sfarsit daca aveti copii o sa fie custodie comună și domiciliul la dvs ,procesele de divorț au miza și gradul de dificultate al plombarii unei carii.nu va tb av profesor universitar.