Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... calcularea pensiei
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

calcularea pensiei

sunt nascuta pe data de 7 septembrie 1957,am 30 ani vechime in munca, 8,6 ani grupa 1 restul grupa2 ,sunt pensionata medical din 2007 iunie grupa2 , cand pot iesi la pensie la cerere?
Muza Mioara elvira, Consilier juridic
ma numesc muza mioara si am pus intrebarea pe saitul utilizatorul badea 52[nasul meu] dar raspunsul e pentru mine , multumesc