Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Art 50 din 196/2019.
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Art 50 din 196/2019.

Buna ziua,
Daca ma poate lamuri cineva, dar indrituit, ce inseamna art. 50 din legea 196 .....a asociatiilor de proprietari ? Mai ales lit.b. Multumesc!
patrician, utilizator

dan_crihan a scris:

Complet eronat! A se vedea art.49 (4).

art.49 (4). nu face decat sa deschida portite si scurtaturi ca CEx sa-si faca mendrele.
filip01, utilizator