Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua si LA MULTI ANI ! ( doamnelor si ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua si LA MULTI ANI ! ( doamnelor si domnisoarelor) . Ma ...

Buna ziua si LA MULTI ANI ! ( doamnelor si domnisoarelor) . Ma numesc Ioan Doru Morteanu. Pentru intocmirea dosarului de pensionare am nevoie de adeverinte de la o societate comerciala care "a disparut de pe radar". Este vorba de SC BLACK SEA SHIPYARD ROM SA despre care am putut afla doar ca a fost radiata din Registrul Comertului. Cum imi pot procura adeverintele necesare? Multumesc.
Perioada lucrata este mentionata in C.M. dar vreau adeverinte pentru salarii brute,ore de noapte si grupa a ||-a de munca. Pentru ASTEA am nevoie sa gasesc arhiva firmei...!
BLACK SEA SHIPYARD ROM SA nu figureaza cu Administratori judiciari / Lichidatori judiciari/ Lichidatori la ONRC, astfel va fi foarte greu de obtinut asa ceva... poate doar o actiune in instanta.
Cornel Vasile, Consilier juridic