Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Presedintele de bloc nu are adresa de domiciliu in ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Presedintele de bloc nu are adresa de domiciliu in bloc,e legal?

Presedintele blocului meu s a ales singur in functia de presedinte .....intrebarea mea este; el nu locuieste in bloc,are adresa din buletin pe alta strada ....e legal ce a facut el sau legal? am reclamat la Corpul de control al Primariei Constanta dar cei de acolo par ca il protejeaza....nici macar nu au venit sa controleze actele administratiei si buletinul individului..
Da, mama dvs. poate fi presedinte, intruneste conditiile legale.