Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Recalculare SOMAJ 2010?
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Recalculare SOMAJ 2010?

Am somaj din august 2009 calculat in raport de vechiul sal.min/economie de 600 lei.Acum,dupa majorarea sal.min la 705 lei mi se va mari si somajul meu?......:help:
noul act normativ v a fi valabil si pt cei de sunt in somaj deja??
1. In cel din 2009 era valabil si pentru cei care erau deja in somaj.
2. Nu stim pana nu vedem "negru pe alb".