Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... evacuare din locuinta copil major
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

evacuare din locuinta copil major

Stimata @apo , dumneavoastra aveti atatea obligatii fata de fiica dvs. cate va asumati , pentru ca legal ( si pare ca si moral ) nu aveti niciuna . Faptul ca are domiciliul din cartea de identitate in apartamentul dvs. nu are nici o semnificatie , nu-i da nici un fel de drept . Deschideti urgent actiune de evacuare , nu aveti nici un motiv sa traiti in teroare , si asta inainte de a va imbolnaviti de nervi . Slabiciunea dvs. a creat un monstru , dar numai dvs. puteti intrerupe situatia , nimeni altcineva .
multumesc pentru sfat.