Forum Discuţii juridice Executare silită Buna seara! Am primit hotararea judecatoreasca la ...
Discuție deschisă în Executare silită

Buna seara! Am primit hotararea judecatoreasca la prima instanta ...

Buna seara!
Am primit hotararea judecatoreasca la prima instanta ( contestatie la executare ) castigata de mine pe data de 12 februarie , va rog sa mi spuneti cat trebuie sa mai astept sa vad daca mai face apel cealalta parte pentru ca a trecut o luna jumatate de cand am primit eu hotararea si unde ma pot interesa daca ea a ramas definitiva in cazul ca s a dus termenul de a mai face apel cealalta parte? Multumesc!
Multumesc, asa am sa fac!