Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Cerere de suspendare a procesului civil art ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Cerere de suspendare a procesului civil art 413,alin1),pct.1Ncpc

Bună! As dori sa stiu dacă cererea de suspendare a procesului civil (art.413, alin.(1) ,pct.1 Ncpc se timbrează și cu cît?Mulțumesc frumos.
danalida, utilizator
Odata cu depunerea cererii de suspendare aceasta nu trebuie motivata si in drept nu numai in fapt?

Dorin Voicilas a scris:

Nu se timbrează.