Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... buna ziua. As vrea sa stiu de unde as putea scoate ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

buna ziua. As vrea sa stiu de unde as putea scoate vechimea in ...

buna ziua. As vrea sa stiu de unde as putea scoate vechimea in munca. se poate accesa revisalul ca persoana fizica ? Multumesc anticipat.
Nici Casa de Pensii nu are tot istoricul decât dacă carnetul de munca a fost scanat...în rest, de la 01.04.2001 are ceva centralizat.