Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Cand si cum intra in legalitate statutul modificat al ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Cand si cum intra in legalitate statutul modificat al asociatiei ...

Cand si cum intra in legalitate statutul modificat al asociatiei de proprietari
Pentru a nu avea probleme , eu doresc respectarea legii , a mai fost respins acum 7-8 luni pentru ca nu nu sau respectat pasii prevazuti de lege , o fi fost acel judecator scrupulos ,dar pentru ca cei care se " ocupa " de statut nu procedeaza cat de cat conform legii , de aceea am solicitat o parere cum trebuie procedat cat mai aproape si de a nu fi respinsi din nou
Peste 2 ore este AG si nu stiu cum vor proceda , nu am gasit si alte pareri pentru a depasi impasul , vom vedea
Multumesc pentru ajutor