Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună ziua,aș dori un sfat, constant și de vreme ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună ziua,aș dori un sfat, constant și de vreme îndelungată îmi sunt aduse injurii ...

Bună ziua,aș dori un sfat,costant și de vreme îndelungată îmi sunt aduse injurii,jigniri,daune morale,de către o persoana în vârstă,m-a jignit chiar și în fața,când eram la curățenie în biserica,facandu-ma bună de nimic,bineînțeles de fața cu alte persoane,iar persoanelor din biserică m-a jignit facandu-ma curva și,bineînțeles prietenului meu i-a zis ca sunt de nimic și cum sa se căsătorească cu asa ceva,bineînțeles despartindu-ne!injuriile continuă,în biserica le-a repetat aceleași lucruri tuturor,facandu-ma de-asemenea nebuna!aceleași lucruri le-a zis și prietenului meu.Mentionez de asemenea ca pe parohul bisericii nu îl interesează,el sprijinind respectiva persoana în insulte și jigniri.
O persoana complet străină,nu e ruda