Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... concedii fara salariu
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

concedii fara salariu

avand in vedere criza din tara, patronul a trimis in cfs o parte din salariati. cativa dintre ei se lichideaza. inscrierea cfs in carnetele de munca se face ca zile calendaristice sau lucratoare?
~ Conținut șters la cerere ~