Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Pot solicita Primăriei din alt oraș să facă o ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Pot solicita Primăriei din alt oraș să facă o ancheta la ...

Pot solicita Primăriei din alt oraș să facă o ancheta la fata locului daca mătușă trăiește sau nu aceasta nu îmi rasp la tel și o vecina îmi cere datele mele de pe buletin le cere mătușă cum procedez fac scris la Primărie.
Cati ani are matusa si pe cine ati lasat sa aiba grija de ea? De cat timp nu v-a raspuns la tel matusa?
Cu cine ati vb la tel?
Are 90 ani mătușă e in alt oraș e o vecina care se ocupa de ea nu știm dacă mătușă a împuternicito să aibă grijă de ea pina moare sa îi facă înmormântarea.
Noi că nepoții putem face plîngere după moartea matusei sa aflăm adevărul de ce a murit mătușă e îngropată fără știrea noastră și noi nu am împuternicito sa avem grija de mătușă dar vecina trebuie să anunțe Poliția și Primăria a murit mătușă sa fim anunta-ti putem face plîngere lu vecina fara un acord scris se ocupa de mătușă e violare de domiciliu se face anchetă.

gi-jane2 a scris:

Cati ani are matusa si pe cine ati lasat sa aiba grija de ea? De cat timp nu v-a raspuns la tel matusa?
Cu cine ati vb la tel?

Doamna...cum adica sa ii faceti plangere vecinei care are grija de ea?
De ce credeti ca ar omori-o cineva care nu are niciun interes ?
De ce credeti ca moare un om la 90 de ani?
Cine credeti ca are interes sa va ingriape voua mortul?
Sunati la politie in comuna spuneti ca matusa nu mai raspunde la tel si sa verifice daca e bine si aflați daca a murit sau nu.

gi-jane2, moderator
Ne gândim să nu ii ia din acte lu mătușă de acolo din casa lumea e foarte rea.

gi-jane2 a scris:

Doamna...cum adica sa ii faceti plangere vecinei care are grija de ea?
De ce credeti ca ar omori-o cineva care nu are niciun interes ?
De ce credeti ca moare un om la 90 de ani?
Cine credeti ca are interes sa va ingriape voua mortul?
Sunati la politie in comuna spuneti ca matusa nu mai raspunde la tel si sa verifice daca e bine si aflați daca a murit sau nu.

Si ce sa faca cu ele? Oricum matusa nu mai are nevoie de acte dupa ingropaciune.
Aveti actul casei?
Pt a raspunde, se apasa pe raspunde de pa banda de jos a ecranului.
gi-jane2, moderator