Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna ziua, sotul meu are amanta, mai nou locuieste mai ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna ziua, sotul meu are amanta, mai nou locuieste mai mult acolo, ...

Buna ziua, sotul meu are amanta, mai nou locuieste mai mult acolo, cand vine acasa are chef de scandal, va rog sa imi spuneti daca se poate ce as putea face, pentru ca mereu ma ameninta ca ma da afara din casa. Multumesc
Ziceti ca face scandal...chemati politia si poate obtineti in instanta un ordin de protectie si restrictie, macar nu va mai deranjeaza o vreme.