Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua!Daca am obtinut o hotarare judecatoreasca ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua!Daca am obtinut o hotarare judecatoreasca definitiva ...

Buna ziua!Daca am obtinut o hotarare judecatoreacs definitiva de partaj in care s-a numit un expert cadastral pentru a imparti terenul extravilan intre mostenitori pe loturi,ce fac in continuare?Intabularea s-au trebuie expertul sa inscrie expertiza la cadastru?
Bună seara!
Răspunsul meu este același.
Bună seara!
Răspunsul meu este același.