Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general depunere bilant la 31.12.2009
Discuție deschisă în Contabilitate în general

depunere bilant la 31.12.2009

unde se depune bilantul la 31.12.2009, direct Oficiul reg comertului, sau si Ad financiara de sector
lamuriri despre subiect am gasit si eu pe un blog. o sa pun si linkul ulterior.
uitati aici cine trebuie sa depuna bilantul la MEF - [ link extern ]