Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Dacă donatorul donează o sumă mare de bani la o ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Dacă donatorul donează o sumă mare de bani la o altă persoană ...

Dacă donatorul donează o sumă mare de bani la o altă persoană cine plătește cheltuielile donatorul dau cel care primește banii
sa va retina taxele din donatie, asa sa le ziceti

Balteanu Mihaela a scris:

Dacă donatorul donează o sumă mare de bani la o altă persoană cine plătește cheltuielile donatorul dau cel care primește banii