Forum Discuţii juridice Executare silită Bună ziua. Dacă am pe rolul instanței o ...
Discuție deschisă în Executare silită

Bună ziua. Dacă am pe rolul instanței o contestație la executare ...

Bună ziua. Dacă am pe rolul instanței o contestație la executare silita atunci un certificat de grefă depus la angajator este suficient pentru a nu îmi popri venituri salariale? Menționez că angajatorul a primit de la executor o înștiințare pentru poprirea veniturilor deși am certificat de grefă.
Este așa cum arătați dvs mai sus. Cauțiune achitată. Mă întreb în cazul aceasta de ce a mai trimis executorul poprirea la angajator. Sau e pentru că nu l-am înștiințat despre grefă?
Buna ziua,
Instiintati executorul despre admiterea cererii de suspendare a executarii silite.

( pt araspunde se apasa pe raspunde, e buton in josul paginii)
gi-jane2, moderator
Domnule v a fost admisa sau nu cererea de suspendare silita?Dacă nu s a pronunțat încă sau nu a fost admisa executorul nu are ce sa facă..