Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... prima de vacanta
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

prima de vacanta

Se acorda prima de vacanta in anul 2010?
Daca ve referiti la functionarii publici, prima de vacanta e stabilita de Legea 188/1999, in vigoare, deci prima de vacanta se acorda; daca nu, in instanta