Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Daca lucrez intr-un loc de munca si beneficiez de un ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Daca lucrez intr-un loc de munca si beneficiez de un spor, si ...

Daca lucrez intr-un loc de munca si beneficiez de un spor, si sunt delegata in alt loc de munca unde sporul este mai mare, de care spor voi beneficia?
In acest caz, va beneficia de acel spor datorita A.A..
Cornel Vasile, Consilier juridic