Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... perioada de proba
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

perioada de proba

daca un salariat a fost incadrat pe perioada determinata inspector de specialitate,in cadrul compartimentului contabilitate, iar acum se incadreaza perioada nedeterminata inspector -in cadrul aceluiasi compartiment, mai poate fi stabilita o noua perioada de proba?
~ Conținut șters la cerere ~
Nu se mai poate acorda o noua perioada de proba intrucat este incadrat pe aceeasi functie ... se modifica numai durata contractului din determinata in nedeterminata ...:)
inspector de specialitate I = inspector II - aceeasi functie?