Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... Secvente ....
Un mire și mama lui au făcut senzație pe ringul de dans

[ link extern ]
2 TALKING DOGS ARGUE - SUBTITLED!

[ link extern ]
Cea mai frumoasă lecție de supraviețuire, dată de o ursoaică și puiul ei

Dragostea maternă a animalelor i-a impresionat pe oameni încă din cele mai vechi timpuri. Grija și afecțiunea pe care o afișează puilor este o lecție de viață pentru toată lumea.

[ link extern ]
Alexandrarares, utilizator
Mie mi-a insenintat ziua acest bebelus, sper ca si dvs :)

[ link extern ]
Prieteni adevărați

[ link extern ]
Muresan Felicia, utilizator