Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... Secvente ....
Beautiful Norway
[ link extern ]
Un video care merita vazut

[ link extern ]
Mondenii :)
[ link extern ]
Cum reacționează oamenii, atunci când întâlnesc noaptea un păianjen uriaș

Nu există om fără fobii, iar un bărbat s-a distrat foarte mult păcălindu-i pe oameni că ceva înfricoșător se întâmplă în orașul lor.
Un polonez pe nume SA Wardega, cunoscut pentru farsele pe care le face, a mizat pe una dintre cele mai comune frici ale oamenilor, arahnofobia-frica de păianjeni, și s-a gândit să le facă o glumă de zile mari unor oameni din orașul în care locuiește.
Acesta și-a îmbrăcat câinele într-un costum uriaș de păianjen și a început farsa pe timp de noapte, când oamenii nu puteau distinge foarte bine despre ce fel de animal este vorba. Nu este deloc haios să te trezești urmărit de către un păianjen uriaș, atunci când nu mai este nimeni în jur și este beznă.
Două tinere s-au speriat de moarte atunci când au vrut să intre într-un lift și au văzut un păianjen uriaș care părea să devoreze un bărbat, iar un tânăr a trăit spaima vieții sale atunci când a observat niște resturi umane agățate în ceva ce părea pânză de păianjen, iar apoi a văzut chiar păianjenul uriaș. Bărbatul a început să alerge haotic și s-a chinuit secunde bune să iasă din „pânza” păianjenului.
Chiar dacă pare înfricoșătoare, gluma a prins foarte bine printre internauți, iar în numai două zile de la încărcarea pe Youtube a strâns peste 18 milioane de vizualizări.

[ link extern ]

sursa [ link extern ]
Alexandrarares, utilizator
Colind cu capre.
[ link extern ]