Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Coruptie in politie
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Coruptie in politie

Intr-un dosar penal,organul de cercetare penala are voie sa lase partile sa schimbe documentatia din dosar?
In cazul asta,ce se poate face?
Organul de cercetare penala are voie sa arate acuzatului declaratiile invinuitului,cat si probele aduse de acesta?
CORUPTIE IN POLITIE???esteeeeee..=D>..cita vrei!!! eu cunosc pe cineva care era la inchisoare si apare ca si elevul unei scoli de conducere,foarte activ la orele de condus...:P cit si la orele de legislatie rutiera...:P desii distanta intre orase era de aprox 150 km...Oare ar platii vreo publicatie pentru acest subiect sa-i dau o idee prietenului meu???:help: