Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... divort neimpartasit
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

divort neimpartasit

m-am saturat sa tot astept sa se intoarca.asteptind am avut chiar si o depresie.chiar daca e plecat de 3saptamini nici pina azi nu a bagat actele de divort.ce sa fac
va multumesc tuturor in aceeasi masura pt sfaturile primite si va anunt totodata ca da au fost inaintate actele pt divort de catre sotul meu, iar eu sint bine si bebe la fel ne-am resemnat ca tati a plecat numai ca mergind la tribunal am avut parte de o surpriza:TATI A DEPUS O CERERE PT UN TERMEN DE JUDECATA FOARTE INDEPARTAT 01.10.2010.DE CE OARE ????