Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... transcriere apartament
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

transcriere apartament

Buna ziua,am 57 ani si un apartament de 4 camere,as dorii sa donez copiilor sau sa scriu pe numele lor.Va rog sa-mi spuneti care ar fii modalitatea cea mai ieftina??!!multumesc o seara placuta
Va multumesc,sinteti foarte transanta si aveti dreptate,numai ca eu am doi copii care si acum ma subventioneaza mai bine zis ma intretin.Am obtinut un ajutor din Germania pentru ca provin dintr-o familie de evrei deportati,si nu as avea voie sa am pe numele meu acest apartament.Bine,practic nu e mare lucru,dar acesta ar fii reala motivatie.