Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... ce sporuri in 2010?
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

ce sporuri in 2010?

ce sporuri au unii politistii comunitari din romania?:-/
Personal nu cred ca in 2010 se vor aplica sporuri pentru bugetari , cu exceptia celor privilegiati , precum cei din Comisia de supraveghere a Fondului Proprietatea!B-) Bineinteles, si nu numai acestia!
MIHAI GRIGORE, Avocat