avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 635 soluții astăzi
Forum Activitate ivanflorentina50

Activitate ivanflorentina50

Răspuns la discuția va rog.....
sall
i-mi cer scz m-am exprimat eu gresit dosarul care ni-mi mai apare nu s-a judecat inca si asta nu inteleg eu cum pina acum a aparut si completul si sala de judecata iar acum nu.
multumesc
Răspuns la discuția va rog.....
buna seara
va rog spunetimi dacasa dat solutionarea in dosar dar inca nu am primit hirtiile acasa fostul sot in cit timp trebuie sa-mi trimeata pensia alimentara pt bibic si mai ales trebuie sa o trimeata pentru toate lunile odata (de la depunerea dosarului-luna aprilie)
va multumesc si astept raspunsurile dvs
Răspuns la discuția va rog.....
=D>
multumesc tuturor si o vacanta minunata sau mai bine zis ce-mi doresc eu mie sa dea bunul dumnezeu la toti ceilalti
Răspuns la discuția va rog.....
minuta instantei............??
i-mi cer scz termenul ma depaseste.
Răspuns la discuția va rog.....
multumesc din suflet pt linistea adusa , insa va mai rog sa-mi spune-ti daca astazi am avut termen cind voi puta stii cele hotarite de instanta mai ales ca incepe vacanta
Discuție va rog.....
buna seara...
va rog sa-mi spune-ti si mie ce inseamna cind se decide ca un dosar ramine in pronuntare.
va multumesc si astept raspunsurile voastre
Discuție tot noi

sall dragilor.ce bine ar fii fost sa ne putem lungii cu vorba pe forum dar.... asa ca ma limitez si va spun ca ce-mi doresc eu mie si piciului meu sa va dea D-zeu si voua si celor dragi,deci intru in subiect si va rog sa-mi spune-ti si mie ce inseamna " cu atac odata cu fondul"
multumesc si
Discuție daca..........
se poate sa fim citati de catre instanta mai devreme decit termenul afisat pe portal judectoriei pentru ordonanta presedentiala si cererea revocationala?
daca da cam la ce perioada, banuiesc ca dupa ancheta celor de la autoritatea tutelara.:)
Discuție in ce conditii
odata depus dosarul cu ordonanata presedentiala si revocationala dar si desfacerea casatoriei din vina sotului meu pt abandon si lipsa lui la intretinerea lui filip cum pot eu sa aflu date ale dosarului de pe portalul trib buc sect 2 la obiectul cauzei ce trec ca dupa nume nu gaseste nimic
Răspuns la discuția in ce conditii
ca urmare a sfaturilor dvs mi-am luat un aparator care sa ne sustina cauza si chiar astazi am depus si ordonanta presedentiala si revocationala dar si desfacerea casatoriei din vina exclusiva a taticului pt abandon si multi alti termeni