avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 345 soluții astăzi
Forum Activitate shadow4all2000

Activitate shadow4all2000

buna seara. cine ma poate ajuta cu cateva raspunsuri?pentru a fi executor judecatoresc ce pasi trebuie de urmat?si pentru a fi procuror criminalist e suficient sa urmezi o facultate de drept si apoi un master in stiinte penale si criminalistica?ce sanse are un absolvent de drept sa lucreze in domeniu?va multumesc
Discuție stagiatura
buna seara.va rog sa imi spuneti si mie..e posibil sa fac stagiatura fara ca sa am diploma de drept in mana?adica eu am terminat facultatea de drept dar am amanat licenta.e posibil sa fac stagiatura la un notariat sau la un cabinet de avocatura in aceste conditii?va multumesc!
multumesc:)
De unde as putea lua un studiu de caz privind falsul in inscrisuri?
Răspuns la discuția amprentele digitale
multumesc
Răspuns la discuția amprentele digitale
Iti multumesc din toata inima!
Buna ziua. Apelez din nou la dvs in speranta ca ma puteti ajuta. De data aceasta as vrea ceva informatii despre amprentele digitale. Motorul de cautare google e destul de bun dar mi`ar fi de folos o bibliografie sau macar cate o trimitere. Va multumesc mult.
multumesc mult!
sa treci din cand in cand pe la non-stopul vecinei ;)) si sa stai mai milt de 2 ore acolo:))
buna ziua. cine poate sa ma ajute cu un referat/proiect despre finantarea europeana?multumesc anticipat.