avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 585 soluții astăzi
Forum Activitate danutza79

Activitate danutza79

Discuție adresa gresita
am castigat ap prin hotarare dar nu este dresa exacta a ap in hotarare e pot face ,pt intab
Răspuns la discuția rog rasp urgent
este def si irev=D>
Discuție rog rasp urgent
am nevoie de semnatura tatalui pentru a iesi cu minorul din tara daca mi-a fost incredintat mie prin hotarare judecatoreasca
Discuție pensie al minor
am divortat cand copilul avea 6 ani iar acum are 12 ,pot cere o majorare de pensie alimentare odata cu cresterea copilului?
sunt divortata de fostul sot iar copilu este in grija mea .vreau sa stiu dak mai e nevoie de semnatura tatalui pentru a scoate copilul din tara dak acesta mi-a fost incredintat mie spre crestere printr-o hotarare def si irev fara ca el sa aiba drept de vizita sau etc asupra copilului.:sorry:
Răspuns la discuția bank neplatita
nu am decat masina pe numele meu ,ce sa imi ia altceva
Discuție bank neplatita
am o rata la bank pe care cred ca nu o voi mai putea plati din cauza taierii salariului,la ce riscuri ma supun dak nu o mai platesc.ce masuri va lua bank .ms#-o:sorry:
Răspuns la discuția pensie alimentara
l-ati facut si gata ,toti vreti sa fugiti de obligatie dak si mama ar renunta sa il creask ce face copilul?buna lege au italienii,barbatul isi ia gentuta si sotia ramane cu copilul in ksa .....sper sa se destepte si romani intr-o zi in privinta asta....stiu ca ma veti injura dar si eu sunt in aceasi situatie.Cresc copilu cu 75 ron pensie si taiksu are firma si masini bune iar de 6 ani nici nu stie cum arata copilul.Va rog din suflet oricati copii veti avea cu actuala nu il uitati pe celalant ,este un suflet nevinovat datii mai mult decat o pensie nenorocita.IMI CER SCZ DAK AM FOST REA DAR VB DIN SUFLET.
Răspuns la discuția act de mana
de 11 ani e in posesia mea ap eu nelocuind in el ,eu il intretin fostul proprietar nu are nici cheie
Răspuns la discuția act de mana
rog detalii mai multe