avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 2031 soluții astăzi
Forum Activitate petro4

Activitate petro4

Răspuns la discuția gresala salari inrevisal
dar eu am facut corectie de la 1200 la 900 ,acum trebuie sa fac modificarea de la 900 la 1200 si cu explicatie
am inregistrat in revisal salariati prima data cu salariu de 1200 ,dar trebuia cu 900 si dupa aia facuta modificarea de 1200 cum pot sa repar o gresala facuta ptr ca azi am corectat si imi apar in prezent cu 900 nu cum trebuie adica 1200?
Discuție aceasi data
Imi apare in revisal la incetarea suspendarii aceasi data cu incetarea contractului,inseamna ca n-am operat bine/
Trebuie sa intocmesc un document emis de angajator ,din care sa rezulte ca in ultimi doi ani nu a mai intretinut raporturi de munca,ma puteti ajuta cu un formular
ultima zi de susupendare a fost 17.10,eu trebuie azi sa inchei suspendarea in revisal, angajatul si a depus azi demisia,pot sa-i inchei contractul cu data de azi?
Răspuns la discuția angajat la pensie
DAR A IESIT LA PENSIE IN 2007,EU IL INREGISTREZ ACUM?
am un angajat care a iesit la pensie dar nu i s-a inchis contractul ,el lucreaza si acum ,eu cum il trec in revisal cu vechiul contract
Va rog spuneti-mi pot sa fac transfer de date din revisal vechi in nou in zi de sambata?
Răspuns la discuția revisal
unde vine introdus cfp si n?
cum pot sa scot o situatie doar angajati activi din revisal nou