avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 878 soluții astăzi
Forum Activitate alexbz

Activitate alexbz

multumesc frumos !
Am fost operat de hernie de disc si in timpu acela lucram, am stat in medicalsi apoi a urmat demisia si pe urma m am pensionat 1 an de zile pentru incapacitate de munca si vreau sa stiu daca se pune cumva la vechime ?
Răspuns la discuția reabilitare
Multumesc frumos!!!#-o
Discuție reabilitare
am si eu o ? mai am un an si 5 luni din incercare vreau sa stiu daca pot face ceva sa reabilitez mai devreme precizez ca am luat 2ani cu suspendare si 2 de incercare complicitate furt dintr-o prostie si nu din pasiune?
Recomand celor ce imi rsp!!!
am o ? daca am condamnare pentru complicitate la furt pot face permis de arma astept rsp si multumesc totodata celui ce imi r:frantic:aspunde
buna ziua si am si eu o ? am de ispasit o pedeapsa cu suspendare de 2 ani si 4 ani de incercare pentru complicitate furt, cand implinesc cei 2 ani de suspendare imi pot reabilita cazieru pentru a ma putea angaja
Discuție Reabilitare
sunt nedumerit de cum pot face reabilitare a cazierului trb sa treaca pedeapsa care am luato 2 ani cu suspendare si 4 de incercare ca eu unu tot nu inteleg ce naiba o scrie in cazier suspendarea sau amandoua ast rsp
Buna ziua am si eu o ? daca am cazieru patat mai exact 2 ani cu suspendare mai am sansa sa ma mai angajez la vreo firma de paza eu unu nu prea cred e pt complicitate la furt acesti 2 ani
am si eu o mare ? am luat 2 ani cu suspendare si 4 de incercare indrun dosar penal cazul fiind furt calificat si sunt curios daca in cazier apare si cei 4 ani sau doar aia 2 cu suspendare ast rsp si multumesc fiecaruia pentru raspunsB-)
am si eu o ? acum o luna si ceva sa dat sentinta in care am fost judecat si vad ca a scos unu din complici cazierul pt scoala de soferi si nu scria nimic pe el poate dura ceva timp pana apare sau nu o sa mai apara multumesc frumos celui ce imi rspB-)