avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 703 soluții astăzi
Forum Activitate Mariodeceasa

Activitate Mariodeceasa

Penal proces penal
Nu iti va fi afectata pensia din moment ce tu nu ai un contract cu ei de munca ?si in strainatate .de unde sa stie aia de la pensii ca tu muncesti in strainatate daca nu ai contract
Nu iti va fi afectata pensia din moment ce tu nu ai un contract cu ei de munca ?si in strainatate .de unde sa stie aia de la pensii ca tu muncesti in strainatate daca nu ai contract
Răspuns la discuția Credit banca nevoi personale
Sa iti gasesti de munca si sa platesti banca
Da executarea silita este solutia
Răspuns la discuția Arestare in Italia
Pedeapsa pentru ce ai spus este puscarie serioasa dar daca nu este adevarat de ce este acuzata sa spuna ca nu este adevarat si avocatii din oficiu nu sunt buni
Răspuns la discuția Accesare fonduri europene
Poti vorbi in engleza
Răspuns la discuția Accesare fonduri europene
In olanda daca esti inregistrat si ai sofi number adica un numar cu care platesti taxele poti solicita bani pentru deschiderea unei afaceri .dar mai intai fa rost de numarul la o primarie dintrun oras din olanda si suna pentru informatii!!
Am facut 2 abonamente la 2 telefoane in germania in valuare de 3000 de euro . nu am platit abonamentul cateva luni si am fost dat in judecata in germania .nu mam prezentat la proces si am fost dat iar in judecata .vreau sa stiu daca mi se emite un mandat de arestare in germania este valabil si in romania?pentru aceasta fapta?