avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 722 soluții astăzi
Forum Activitate balut camelia

Activitate balut camelia

Buna ziua,
sunt functionar public grad asistent in cadrul compartimentului taxe si impozite.Din luna noiembrie 2017 am primit dispozitie privind delegarea atributiilor de contabil,pana la organizarea concursului de ocupare a postului.In luna ianuarie a acestui an s-a desfasurat concursul ,dar nici un concurent nu a indeplinit punctajul necesar.Mentionez ca salariul primit este acelasi ca si inainte de a primi delegarea de atributii.Am comunicat(verbal) in nenumarate randuri ca nu mai doresc sa raman pe acest post dar ordonatorul de credite nu mai vrea sa organizeze un alt concurs.Ce pot face in aceasta situatie? Multumesc anticipat
Nu
Discuție Achizitie
Buna ziua,
este legala plata unei facturi de prestari servicii fara achizitie din SICAP?
Răspuns la discuția delegatie atributii
chiar nimeni nu ma poate sfătui???!!!
Răspuns la discuția Neplata impozitelor locale
cat mai urgent sa nu cumva sa va treziti cu poprire pe salariu sau cont
Răspuns la discuția Rectificare impozit
instiintati primaria despre hotararea judecatoreasca
Răspuns la discuția Taxe si impozite
vanzatorul trebuia sa declare masina la taxe si impozite
Nu
Buna ziua,
sunt functionar public grad asistent in cadrul compartimentului taxe si impozite.Din luna noiembrie 2017 am primit dispozitie privind delegarea atributiilor de contabil,pana la organizarea concursului de ocupare a postului.In luna ianuarie a acestui an s-a desfasurat concursul ,dar nici un concurent nu a indeplinit punctajul necesar.Mentionez ca salariul primit este acelasi ca si inainte de a primi delegarea de atributii.Am comunicat(verbal) in nenumarate randuri ca nu mai doresc sa raman pe acest post dar ordonatorul de credite nu mai vrea sa organizeze un alt concurs.Ce pot face in aceasta situatie? Multumesc anticipat