avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 411 soluții astăzi
Forum Activitate mihaela tm

Activitate mihaela tm

Discuție codul muncii
sunt ingrijitoare la o gradinita cu program prelungit la 8 ore,cu doua educatoare pe tura la 5 ore program de lucru..intrebarea mea este daca ele au dreptul la pauza de masa de 15 minute?? ptr ca asa vor ele,,rog un raspuns dupa noul cod al muncii va multumesc
VA ROG SA IMI SPUNA CINEVA DACA ESTE APROBATE NORMELE DE APLICARE A LEGII VOICULESCU... VA MULTUMESC
va rog sa ma ajutati cu o intrebare ....sunt vanzatoare la un magazin si patroana nu imi da dreptul la nici o pauza de masa,mi-a spus ca am dreptu la 2 tigari in 8 ore dar sa nu le fumez iar senviciu sa il mananc in fuga iar la toaleta sa nu fie prea des,eu va rog sa imi raspundeti cat am dreptu la pauza in 8 ore regim alimentar.Va multumescX-(:oops:
Discuție legea 1\2009
stie cineva daca normele de aplicare a legii lu'voiculescu daca au iesit??????????????:(:(:(:oops:
Discuție mostenire sau ?
am o proprietate jumate eu si jumate sotia,partea mea dona nepoatei mele in varsta de 10 ani ,dar asi dori sa nu ben eficieze si parinti micutei .cum pot face,parintii sunt despartiti iar micutia e in grija mamei sale.rog un sfat cum sa fac .va multumesc
Răspuns la discuția legea 1/2009
eu am reusit cu finantele in2003.doar ptr inflatie....acum astept legea asta mai bine spus normele
Răspuns la discuția legea lu'voiculescu
va multumesc ptr raspuns .nu ma asteptam sa primesc asa repede un raspuns ....inca o data MULTUMESC
buna ziua....poate cineva sa imi raspunda daca normele de aplicare a legii lu 'voiculescu sunt dejea caci nu le gasesc pe nici un sait rog cine stie sa imi raspunda .multumesc