Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale autorizatie punct de lucru
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

autorizatie punct de lucru

imi cer actul constituiv al SC dar este cel din 2004, acum in 2007 inca nu l-am facut, iar in 2005 s-a schimbat actionariatul, trebuie sa depun si dovada schimbarii???
Eu am intrebat la registru si apoi am si depus deschidere de punct de lucru doar cu hot.AGA si act adit. Mi s-a spus ca doar la dechidere/inchidere punct de lucru nu trebuie rescris actul constitutiv, in rest DA.