Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Exista sanse pt o cale de atac?
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Exista sanse pt o cale de atac?

Buna tuturor
Credeti ca mai exista posibilitatea de a mai ataca o sentinta pronuntata intr-o cauza civila solutionata in urma cu doi ani de prima instanta, neatacata, ramasa definitiva si irevocabila, dar in care una din parate nu a fost legal citata. Atat citatiile cat si sentinta judecatoriei au fost comunicate la o adresa aiurea (cu rea credinta data de reclamant), prin afisare, puse probabil intr-o cutie de posta. Citarea nu s-a facut si prin publicitate. Am aflat de hotarare acum cateva zile.
Ce parere aveti, mai am vre-o speranta?
Va multumesc
:O Valabilitatea unei conventii?