Forum Discuţii juridice Problemele profesionale ale ... repunere pe rol a unei cauze suspendate
Discuție deschisă în Problemele profesionale ale consilierilor juridici

repunere pe rol a unei cauze suspendate

daca s-a suspendat cauza pe 242/2 cpc, pot face cerere de repunere pe rol???
si ce motive as putea invoca??
faceti cerere de repunere pe rol
Puteti exercita ambele acte procedurale ... recurs in conditiile in care considerati ca hotararea primei instante este nelegala sau cererea de repunere pe rol in conditiile in care doriti sa continuati judecata care a fost suspendata.