Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Ce este de facut ???
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Ce este de facut ???

Am mers la organul de ancheta care a cerecetat cazul meu, si am avut o discutie sincera unde imi spunea ca am dreptate dar ca nu poate trece peste procuror, ca degeba a incercat sa explice ca cei vinovati sunt cei reclamati ca procurorul a spus sa dispuna neinceperea urmari, iar procurorul a spus ca nu incepe urmarirea penala la dispozitia organului de ancheta ce este de facut se ascund uni dupa altii,cei cu putere sa incerce sa schimbe ceva ca nu se mai poate multumesc..#-o:stunned:
Multumesc tuturor, avocatilor, mediatorilor si celor care au raspuns la aceasta intrebare, dar sincer cred ca cel mai bun lucru ar fi ca cei care primesc salarii din bani publici, sa respecte legea, si chiar mai mult sa aiba frica de dumnezeu care este unic, si poate va veni vremea sa fie procurorul si judecatorul lor caci dupa parerea mea cred ca in aceasta tara nu exista vreo speranta daca nu ai bani si relati sus puse,esti terminat sper sa primesc raspuns la timp si sigur o sal aflati.:stunned:#-o=D>