avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 960 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Ce este de facut ???
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Ce este de facut ???

Am mers la organul de ancheta care a cerecetat cazul meu, si am avut o discutie sincera unde imi spunea ca am dreptate dar ca nu poate trece peste procuror, ca degeba a incercat sa explice ca cei vinovati sunt cei reclamati ca procurorul a spus sa dispuna neinceperea urmari, iar procurorul a spus ca nu incepe urmarirea penala la dispozitia organului de ancheta ce este de facut se ascund uni dupa altii,cei cu putere sa incerce sa schimbe ceva ca nu se mai poate multumesc..#-o:stunned:
Cel mai recent răspuns: irinu , utilizator 22:22, 30 Septembrie 2010
Multumesc tuturor, avocatilor, mediatorilor si celor care au raspuns la aceasta intrebare, dar sincer cred ca cel mai bun lucru ar fi ca cei care primesc salarii din bani publici, sa respecte legea, si chiar mai mult sa aiba frica de dumnezeu care este unic, si poate va veni vremea sa fie procurorul si judecatorul lor caci dupa parerea mea cred ca in aceasta tara nu exista vreo speranta daca nu ai bani si relati sus puse,esti terminat sper sa primesc raspuns la timp si sigur o sal aflati.:stunned:#-o=D>

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Constituire ca parte civila in penal respinsa flamingo flamingo Am depus plingere impotriva rezolutiei procuroruluide netrimitere in judecata (art .278 ,ind.1c.p.p).Fiind parte vatamata am dorit sa ma constitui parte civila ... (vezi toată discuția)
Plangere politie si parchet Tavi_Man18 Tavi_Man18 Buna seara am facut o plangere la politie si in prealabil si la parchet au trecut 30 zile si nu am primit nici un raspuns simt o oarecare tergiversare asupra ... (vezi toată discuția)
Plangere penala fara raspuns roxanam79 roxanam79 Buna am si eu o problema daca se poate sa ma ajutati am facut o plangere penala la parchet privind distrugere,incalcarea dreptului de proprietate,organul de ... (vezi toată discuția)