avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 794 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Modificări în avocatnet.ro Noi propuneri pentru moderatori
Discuție deschisă în Modificări în avocatnet.ro

Noi propuneri pentru moderatori

Pentru ca activitatea din Forum creste in fiecare zi, pentru ca numarul celor care scriu este tot mai mare, a venit vremea sa va lansam invitatia sa propuneti cateva nume de utilizatori care s-au remarcat (in sens bun) in forum, pentru a fi luati in calcul la momentul numirii de moderatori noi.

Asa incat, asteptam nume si sugestii de forumuri la care s-ar potrivi respectivii moderatori.
Buna ziua!!

Cind vom afla noii moderatori ???

Multumesc anticipat pentru raspuns...
nu mai am rabdare,sunt curioasa...:bow:
Ultima modificare: Joi, 7 Aprilie 2011
ContSters170383, utilizator
Buna ziua,

Vim discuta toate propunerile in cadrul grupului de admini / moderatori si vom anunta deciziile noastre in privinta numelui noilor moderatori, in timpul lunii aprilie.

Multumesc.
godot pentru executare silita, este si propunerea mea
SABINAA a scris:

Buna ziua!!

Cind vom afla noii moderatori ???

Multumesc anticipat pentru raspuns...
nu mai am rabdare,sunt curioasa...:bow:


Buna ziua din nou!!

Astept plina de curiozitate numirea moderatorilor,cind credeti va rog :) ca ii veti afisa :-/
Multumesc anticipat pentru raspuns :bow:
am observat ca cifrele indica o crestere pe site si ar mai fi nevoie de moderatori..
am vazut o solicitare in acest sens..de opinie, evident..
am constatat o lipsa de coerenta...poate din lipsa de propuneri "eligibile" sau poate din lipsa de timp..
deci.....
:)

Alte discuții în legătură

Propune o noua serie de moderatori pana la 5 noiembrie Alin Popescu Alin Popescu Multumim pentru propunerile de data trecuta. Le multumim si moderatorilor nou-numiti ca si-au acceptat si luat in primire rolul cu cea mai mare ... (vezi toată discuția)
Forumuri noi? Alin Popescu Alin Popescu Buna ziua, Ce forumuri noi credeti ca ar trebui sa mai infiintam in cadrul Forumului Avocatnet.ro? Ce domenii de drept si economie credeti ca sunt ... (vezi toată discuția)