Forum Suport Tehnic Modificări în avocatnet.ro Noi propuneri pentru moderatori
Discuție deschisă în Modificări în avocatnet.ro

Noi propuneri pentru moderatori

Pentru ca activitatea din Forum creste in fiecare zi, pentru ca numarul celor care scriu este tot mai mare, a venit vremea sa va lansam invitatia sa propuneti cateva nume de utilizatori care s-au remarcat (in sens bun) in forum, pentru a fi luati in calcul la momentul numirii de moderatori noi.

Asa incat, asteptam nume si sugestii de forumuri la care s-ar potrivi respectivii moderatori.
che_gargara a scris:

@havera

che_gargara, suntem invitati sa propunem, nu sa alegem Nu-i concurs de popularitate...

Iti spun eu cum suna EXACT art2(e) din regulamentul acestui forum :
,,Functia de moderator este propusa si acordata doar de catre administratori si nimeni nu poate interveni in aceasta privinta.''

Imi cer scuze ca n-am citit INAINTE regulamentul si va anunt ca eu ma retrag ! Cine vrea sa se joace de-a democratia, e liber s-o faca !

Normal ca administratorii sa propuna si sa acorde functia de moderator.

Nu mi se pare o incalcare a regulamentului solicitarea si opiniei participantilor la forum, din contra.

Exemple se gasesc in toate situatiile politice, economice, administrative,unde un organ de conducere nominalizeaza pentru o functie, dupa ce consulta pe toti cei interesati, nu e cazul sa insir aceste situatii, le stim cu totii.
Consider ca dupa centralizarea propunerilor si obtinerea acceptului, persoanele nominalizate trebuie si testate o perioada, pentru a nu avea surprize.
De asemenea, consider ca ar fi utila permanenta a cel putin cate unui moderator pe domeniu.

Propuneri:
1. adutescu -vad ca intruneste acceptul majoritatii, are prezenta de spirit, se implica in activitatea forumului din plin si permanent.
2. Jurist TM - achizitii publice; Recomandarea nu este in niciun caz reciproca la recomandarea dansului. Se implica permanent in domeniu, da raspunsuri bine argumentate si competente. Si mai ales da dovada de echilibru in interventii, calitate necesara pentru un moderator.
vlad nicolae, moderator
emma_woodhouse-civil si penal
adutescu-civil si penal
justiceman
annemarye-magistrati si admitere in magistratura
rino83-magistrati si admitere in magistratura
ilie.florin85 a scris:

emma_woodhouse-civil si penal
adutescu-civil si penal
justiceman
annemarye-magistrati si admitere in magistratura
rino83-magistrati si admitere in magistratura

subscriu

Pe @gi_jane o sustin si eu. La obiect, raspunsuri bune.
La fel si @matahachiro
Pe executare silita ma propun pe mine :) cu jumatate de gura ca nu prea am timp. Oricum pot avea grija macar de 2 ori pe saptamana sa fac ajustari. :)
Am mai fost moderator/administrator si pe alte forumuri. Dar faptul ca sunt utilizator mai nou al acestui site nu ma face sa ma calific :) sunt constient :)
godot, utilizator
Completez propunerile anterioare:

executare silita- godot
dreptul familiei-Margareta Stanciu
cod rutier contraventii si probleme conexe- Margareta Stanciu si Daniel Coman
drept comercial-Daniel Coman