Forum Suport Tehnic Modificări în avocatnet.ro Noi propuneri pentru moderatori
Discuție deschisă în Modificări în avocatnet.ro

Noi propuneri pentru moderatori

Pentru ca activitatea din Forum creste in fiecare zi, pentru ca numarul celor care scriu este tot mai mare, a venit vremea sa va lansam invitatia sa propuneti cateva nume de utilizatori care s-au remarcat (in sens bun) in forum, pentru a fi luati in calcul la momentul numirii de moderatori noi.

Asa incat, asteptam nume si sugestii de forumuri la care s-ar potrivi respectivii moderatori.
adutescu si cred ca ar trebui intrebata in care topicuri poate si doreste sa modereze
eumarian idem

Cred ca moderatorul ideal trebuie sa aiba o anumita influenta intelectuala, adica sa fie privit de majoritatea celor care-l citesc ca un profesionist credibil si serios in domeniul in care modereaza pentru ca doar astfel poate sa se impuna si sa aiba o autoritate naturala necesara luarii unor decizii mai delicate. De aceea poate forumurile de " diverse" sunt cel mai dificil de moderat. E greu spre imposibil sa ajungi un profesionist credibil in domeniul celor "diverse" :hm:
Parere mea
Cred ca cele mai indicate persoane ar fi:

1.D-na avocat Ana Dutescu - buna profesionista si spontana
2.D-na avocat Simona Petre -excelenta porfesionista,un spirit de intelegere remarcabil,gaseste intotdeuna cele mai bune modalitati de comunicare,cu cea mai simpla persoana,practic nu prea mai exista completari de facut dupa postarile d-nei avocat
3.D-na consilier A.C.Margu -excelenta cunoscatoare a dreptului penal,manifesta diplomatie si abilitate in comunicare.
4.Dnul.expert Ciobanu Ioan-la expertize-un adevarat profesionist in materie de expertize,un grad deosebit de experienta si de cunostinte de specialitate
5.D-na.avocat Margareta Stanciu -intotdeuna are postari profesioniste si la obiect
6.D-na consilier Mihaela Nevoie-persoana deosebit de priceputa ,cu postari la obiect

Edit later:
Intrucat s-a solicitat in mod corect de catre distinsa d-ra.avocat A. Lisievici argumentarea propunerilor voi indica in dreptul fiecaruia dintre cei propusi motivele care m-au determinat sa le fac.
Radu Gabrian, Mediator
fat frumos - toate forumurile de fiscalitate , noutati legislative..
jester -taxa pe valoare adaugata
lucian_ - fiscalitate-salarii ,contabilitate in general

Alin Popescu a scris:

....a venit vremea sa va lansam invitatia sa propuneti cateva nume de utilizatori care s-au remarcat (in sens bun) in forum, pentru a fi luati in calcul la momentul numirii de moderatori noi.

che_gargara, suntem invitati sa propunem, nu sa alegem :rtfm: Nu-i concurs de popularitate...
Silvanaa90 - Dreptul familiei,Discutii la moda, Cum petrecem timpul liber.
Gi_jane - Drept penal, Dreptul familiei
Adutescu - Drept penal.