Forum Suport Tehnic Modificări în avocatnet.ro Noi propuneri pentru moderatori
Discuție deschisă în Modificări în avocatnet.ro

Noi propuneri pentru moderatori

Pentru ca activitatea din Forum creste in fiecare zi, pentru ca numarul celor care scriu este tot mai mare, a venit vremea sa va lansam invitatia sa propuneti cateva nume de utilizatori care s-au remarcat (in sens bun) in forum, pentru a fi luati in calcul la momentul numirii de moderatori noi.

Asa incat, asteptam nume si sugestii de forumuri la care s-ar potrivi respectivii moderatori.
te sustin , alaturi de : cioan , radu alexandru , elena138 , silvana .
lasand gluma la o parte propun pe simonette12 la familiei sau penal :)
Exista solutia sa va adresati unuia dintre administratori .. sunt unul din cei mai vechi moderatori ai acestui Forum (daca imi aduc aminte eram numai 3 la inceput si am facut fata :) ) si cazuri de acest gen nu au fost ...
Si totusi, v-as propune sa revenim la subiectul acestui topic, pentru ca altfel o sa facem un soi de actiune-exemplu pentru ce inseamna offtopic in forumul Avocatnet.ro.

Am inteles propunerile. Mentinem lista deschisa pana la sfarsitul lunii.

O seara frumoasa.
Dna. Simonette12 - dreptul familiei si drept penal.
Dna. Emma_woodhouse - drept penal,dreptul familiei.
Dna. Justicemn- expertize judiciare.
Dnul. Lucian__- contabilitate,dreptul muncii.
ContSters179589, utilizator