Forum Suport Tehnic Modificări în avocatnet.ro Noi propuneri pentru moderatori
Discuție deschisă în Modificări în avocatnet.ro

Noi propuneri pentru moderatori

Pentru ca activitatea din Forum creste in fiecare zi, pentru ca numarul celor care scriu este tot mai mare, a venit vremea sa va lansam invitatia sa propuneti cateva nume de utilizatori care s-au remarcat (in sens bun) in forum, pentru a fi luati in calcul la momentul numirii de moderatori noi.

Asa incat, asteptam nume si sugestii de forumuri la care s-ar potrivi respectivii moderatori.
Buna dimineata,
Am sa fiu scurta,asa ca nominalizarile mele sunt urmatoarele:

emma_woodhouse -sectiunea-penal
O doamna in exclusivitate,care a dovedit cu prisosinta bun simt,profesionalism si interes pentru mentinerea unui mediu cald pe sectiune.
simonette12- sectiunea-drept civil.
O doamna de o delicatete iesita din comun,bine pregatita si extrem de umana.
justicemn-sectiunea-expertize judiciare,
O doamna foarte bine pregatita si responsabila.
gi_jane2-sectiunea -drept civil
O doamna la fel de bine pregatita,cu raspunsuri pertinente.
adutescu-sectiunea-drept civil
O tinara cu raspunsuri bine documentate si la obiect.
lucian__ -sectiunea dreptul muncii,fiscalitate,contabilitate
Un tinar economist,foarte bine pregatit,cu raspunsuri care implica o buna documentare.
Silvanaa90-sectiunea-drept civil si discutii la moda.
O tinara sensibila,detine arta de a comunica cu oamenii intr-un mod foarte cald,impaciuitor si nu in ultimul rind este foarte vesela.

Imi plac consultantii si moderatorii,care viziteaza si sectiunea -
Timp liber si ocupatii cu care il putem umple
,asta denota ca sunt oameni cu activitati si trairi firesti.Aceasta sectiune,are topicuri diversificate si foarte bune.
Pot modera si tineri aceasta sectiune,spre exemplu:
adutescu,
lucian__
Silvanaa90
gi_jane2
Propuneri moderatori

@luiza2008 la sectiunile:
-Fonduri europene, finantari nerambursabile, grant-uri;
-Magistrati si admitere in magistratura;
-Avocati si Admitere in avocatura;
-Legislatie europeana, CEDO, UE, proceduri europene.

@gi_jane
-Executare silita;
-Protectia consumatorului, garantii si probleme asociate produselor si serviciilor;

@maximavocat-Protectia consumatorului, garantii si probleme asociate produselor si serviciilor;

@rodica.voinea-Recuperari de creante, datorii, Probleme cu bancile

@eumarian -Proprietate industriala si intelectuala

@Vlad Nicolae - Achizitii publice

@Silvana90-Discutii diverse-Psihologie judiciara si altele

Alte propuneri, urmand ca ulterior sa se stabileasca sectiunile unde este necesara moderarea:
@simonette
@adutescu
@rgabi
@justicemn

Pentru emma_woodhouse, ma gandesc ca daca a renuntat la moderare stergandu-si vechiul cont, nu ar mai fi necesara propunerea.Nu stiu ce sa zic.
Colegial, in calitate de moderatori, nu-mi pare a fi o.k. dar parerea mea nu conteaza...

Asa...am facut o lista, deoacamdata, inca nu am vizualizat toater sectiunile forumului.

Raman la Silvanaa90 - Dreptul familiei, Discutii diverse
Avvalentina-mosteniri, drept de proprietate si altele
Simonette - Dreptul familiei, o buna cunoscatoare a dreptului familiei
Emma_woodhouse - i se potriveste Dreptul penal, se pricepe
Justicememn - Drept civil, mosteniri, Timp liber si Expertize judiciare
Matahachiro - Drept Comercial, Codul rutier-contraventii
Gabrielle Monique si Gigelin - Contabilitate in general si Drept comercial
Rodica_voinea - recuperari de creante
simonette12 (Marta Simona Petre) - raspunde “pe larg” si revine sa raspunda la intrebarile “suplimentare”. Poate recunoaste – fara a fugi la manual - aberatiile din raspunsurile altora.

adutescu (Ana Maria Dutescu) – mereu la obiect, mereu cu simtul umorului; revine sa raspunda la intrebarile suplimentare.

luiza2008 (Luiza Tcaciuc) – o prezenta discreta; mereu la obiect in discutii;

Nu pot numi forumurile pentru ca trebuie sa fie alegerea lor.

cermak gruianu a scris:
Pentru emma_woodhouse, ma gandesc ca daca a renuntat la moderare stergandu-si vechiul cont, nu ar mai fi necesara propunerea

Subscriu.
[va rog sa nu mai faceti aprecieri offtopic; acest topic este menit sa gazduiasca propuneri de moderatori, nu aprecieri personale legate de alti moderatori]

Propun pe @jester pe probleme de TVA
Alin Popescu, administrator