Forum Suport Tehnic Modificări în avocatnet.ro Noi propuneri pentru moderatori
Discuție deschisă în Modificări în avocatnet.ro

Noi propuneri pentru moderatori

Pentru ca activitatea din Forum creste in fiecare zi, pentru ca numarul celor care scriu este tot mai mare, a venit vremea sa va lansam invitatia sa propuneti cateva nume de utilizatori care s-au remarcat (in sens bun) in forum, pentru a fi luati in calcul la momentul numirii de moderatori noi.

Asa incat, asteptam nume si sugestii de forumuri la care s-ar potrivi respectivii moderatori.
Cassy si Silvanaa 90 - Dreptul familiei sau probleme juridice de familie
gi_jane 2 -Drept civil - mosteniri, drept de proprietate si altele
floare_de_colt ,Adrian Tudor - Polite de asigurare, reasigurare si probleme juridice conexe
justicemn - Expertize judiciare si extrajudiciare;Contraventii, contencios administrativ sau probleme juridice cu autoritatile

Citez : Cum arata un moderator?
Pe scurt...
- are o experienta anterioara de lucru cu Forum-ul Avocatnet.ro, in care a dovedit ca este un bun profesionist in domeniul juridic si/sau economic;
- si-a creat o imagine buna pe Forum, bucurandu-se de credibilitate in fata celorlalti utilizatori;
- acceseaza regulat Forumul de mai multa vreme (sa spunem cel putin 6 luni);
- poate fi decisiv, corect, consistent si matur in moderarea discutiilor din Forum;
- participa des la discutiile din Forum (fara ca asta sa implice in mod obligatoriu participarea zilnica)
- respecta la randul sau Regulamentul de postare;.

www.avocatnet.ro/content/pag...
eu ma propun pe mine:D
milik2 a scris:

eu ma propun pe mine:D

Vei reusi sa moderezi ...doamne si domnisoare. Esti simpatic.

Acum, pe bune. Exista o lista cu persoane care ar merita acest statut.
Ramane doar ca aceste persoane sa accepte. Nu e simplu...
Ce ne facem cu cei pe care nu ii mai dorim ca moderatori?! Desi eu nu mai am nici o problema in acest sens. Absolut nici una.

Trebuie sa fim constienti ca suntem invitati, si ca atare, trebuie sa ne comportam ca in casa unei gazde. Uneori regulile noastre de comportament nu corespund cu cele ale gazdei. Asta se intampla nu numai in spatiul virtual. Dar decat sa gasesc expresii "de mana-II-a ...ca pe alte forumuri, prefer sa vad ca un mesaj este pur si simplu STERS. Fara comentarii care la randul lor ar aduce alte...si alte comentarii si discutii , nelalocul lor.

Adu' accepti?
Legally, accepti?

:bow:

milik2 a scris:

eu ma propun pe mine:D

:)) si eu te sustin ... B-)

Serios vorbind, mie mi se pare ok cum e acum.
elena138, utilizator