Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... cfs urile
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

cfs urile

Trecerea cfs urilor in carnetul de munca este obligatorie? unde se prevede?
DA STIU, SI CU ACEA DATA VOR FI INCHISE DAR ACUM. CEEA CE VROIAM SA SPUN ESTE CA NU MAI TREC CFS URILE APARUTE PANA LA 01.01.2011
neon butterflies a scris:

DA STIU, SI CU ACEA DATA VOR FI INCHISE DAR ACUM. CEEA CE VROIAM SA SPUN ESTE CA NU MAI TREC CFS URILE APARUTE PANA LA 01.01.2011

Unde sa nu le mai treceti ? ... CFP pana la 01.01.2011 daca sunt trecute in carnetul de munca, nu le mai treceti si in adeverinte .. daca despre acestea vorbim.