Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... datorii intretinere
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

datorii intretinere

Poate furnizorul de energie termica sa ia masuri impotriva datornicilor la intretinere,nevand incheiat un contract individual?
Interventie moderator
@vanzatorul de iluzii
Va rog nu mai citati mesaje intregi deoarece fragmentati discutia si acopieriti prea mult din pagina.
Recurgeti la citarea unor fragmente mici de mesaje numai daca este strict necesar. Dupa cum puteti observa cu usurinta acest lucru nu se face aici pe sectiune.
Daca vreti sa raspundeti cuiva anume ii puneti inaintea mesajului dv. de raspuns numele cu "@" inainte, astfel incat sa se stie cu cine purtati discutia!