Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... criterii de evaluare a activitatii profesionale
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

criterii de evaluare a activitatii profesionale

Buna ziua
Stie cineva daca au aparut norme de aplicare referitoare la criteriile de evaluare a activitatii profesionale ? Am gasit pe internet Criteriul din 10 februarie 2011 publicat in M.Of. nr.124 din 18 februarie 2011 - putem sa ne inspiram de aici?
Multumesc si astept un raspuns .
Aceste criterii nu le-am trecut la drepturi si obligati in cim, le-am trecut la Cap.L ,,Alte Clauze''.Este gresit?
mihabucur76 a scris:

Aceste criterii nu le-am trecut la drepturi si obligati in cim, le-am trecut la Cap.L ,,Alte Clauze''.Este gresit?

Nu este gresit asa cum ati procedat dvs ...
Sa nu uitam ca si salariatul trebuie instiintat in mod oficial de aceste criterii de evaluare, ia la cunostinta si i se inmaneaza o copie la orice act aditional facut la dosarul sau personal.